Gdzie kupić regały kartonowe?

Gdzie kupić regały kartonowe?

Regały kartonowe to idealne rozwiązanie dla ludzi działających w e-commerce czy magazynów, w których składowane są lżejsze towary. Są nie tylko tańszą alternatywą dla regałów metalowych, ale również rozwiązaniem proekologicznym. Ponadto ich wielką zaletą jest łatwy montaż i demontaż. W jakich sklepach można je kupić? Poniżej znajduje się kilka podpowiedzi.

BoxMarket

BoxMarket to sklep internetowy, ale również doświadczony producent tekturowych opakowań, akcesoriów oraz regałów kartonowych różnego rodzaju. W ofercie sklepu znajdują się atrakcyjne pod względem jakościowym i cenowym regały modułowe, które dają możliwość rozbudowy magazynu w dowolnym momencie. Wysoka jakość przekłada się na ich dłuższą żywotność i efektowny wygląd nawet podczas nieustannej eksploatacji.

DS Smith

DS Smith to firma szczycąca się tworzeniem pudełek “szytych na miarę”, które z łatwością można dostosować do indywidualnych potrzeb. Firma buduje swój asortyment w oparciu o informacje od klientów, dlatego na bieżąco stara się wychodzić naprzeciw ich potrzebom. Można tutaj zamówić standardowy regał z kartonu, ale również uzyskać wiele niestandardowych rozwiązań. Ponadto wszelkie zakupy, których cena przekracza 700 złotych, są dostarczane do klientów za darmo.

T-Pack

T-Pack to sklep internetowy, który ma w swojej ofercie składane moduły regałów kartonowych. Sprawdzają się one w przypadku sklepów internetowych wymagających mobilnych miejsc do przechowywania rzeczy takich, jak kosmetyki, tekstylia, płyty czy odzież. Regały są w tym wypadku są sprzedawane w paczkach po dziesięć sztuk, są pięciowarstwowe, a ich montaż jest błyskawiczny.

Opakomax

Opakomax to sklep internetowy, w którym można kupić najróżniejsze regały kartonowe do użytku domowego, ale również do sklepów i firm. Regały kartonowe w tym wypadku ozdobione są najróżniejszymi motywami graficznymi, dzięki którym mogą stanowić gotowy ekspozytor na najróżniejsze towary. Znajdują się tutaj na przykład regały w intensywnych kolorach na prezenty, regały na drobną elektronikę czy też kartonowe regały nawiązujące do sportu.

Świat Tektury

Świat Tektury to internetowy sklep stawiający na ekologiczne rozwiązania. Można tutaj kupić najróżniejsze elementy wyposażenia czy akcesoria zrobione z solidnego kartonu. Należą do nich na przykład kartonowe regały cechujące się wysoką jakością, funkcjonalnością i walorami estetycznymi. Mogą stanowić miejsce do magazynowania drobnych towarów, a także efektowny ekspozytor świadczący o proekologicznym profilu firmy.