Akcesoria do iPhone’a – wybieramy najlepsze 

Akcesoria do iPhone’a – wybieramy najlepsze 

Zazwyczaj nie kończy się tylko na kupnie telefonu. Zaraz za nim idą różnego rodzaju dodatki. Etui, szkiełka ochronne, głośniki, słuchawki, czy uchwyty. Wszystko, co sprawia, że telefon staje się bardziej funkcjonalny. Jednak ilość akcesoriów może być przytłaczająca. Na które warto zwrócić uwagę? Poznaj najlepsze akcesoria do iPhone’a.

Etui to podstawa 

iPhone’y to flagowce wśród smartfonów. Mają świetne aparaty fotograficzne z kilkoma obiektywami, łatwe w obsłudze oprogramowanie i wiele ciekawych  dedykowanych aplikacji. Jednak wraz z zaletami idzie wysoka cena. Warto więc chronić telefon przed uszkodzeniem, gdyż naprawa również nie należy do najtańszych. Obowiązkowym dodatkiem, który warto kupić w pierwszej kolejności, to obudowa. Apple wychodzi naprzeciw swoim klientom i oferuje dedykowane etui. Obudowy wykonane są z silikonu i wyłożone miękkim materiałem z mikrofibry. Podwójna warstwa dodatkowo chroni telefon przed zarysowaniami, czy pęknięciami w trakcie upadku. Co więcej, silikon to materiał antypoślizgowy, więc telefon dobrze się trzyma w rękach. Obudowy znajdziesz w wielu kolorach – postaw na swój ulubiony. 

Jak jeszcze zadbać o telefon? Zabezpiecz przednią szybkę. Na ekran możesz nakleić szkło hartowane, lub specjalną folię. Taki dodatek chroni ekran nie tylko przed zarysowaniem, ale także przed pęknięciem. Teraz bez obaw możesz schować iPhone’a do torby, czy plecaka z kluczami i nie martwić się zepsuciem telefonu. 

Kable, przejściówki i powerbanki – niezbędnik każdego posiadacza iPhone’a

Zalety iPhone’ów już wymieniliśmy. Jednak mają też pewne wady. A złą sławę zyskała bateria iPhone’a, która nie należy do najwytrzymalszych. Szczególnie po dłuższym czasie użytkowania. Niezbędnikiem staje się więc powerbank. Nowe modele smartfonów możemy ładować bezprzewodowo. Jak to działa? Ładujesz powerbanka i kładziesz na nim telefon (może być w dedykowanej obudowie, która dzięki magnesom mocuje urządzenie do powerbanka). Telefon sam się podłącza do ładowania, a Ty nie musisz pamiętać o kablach. Choć i w przejściówkę warto się wyposażyć, gdyż nowe modele nie mają wejścia jack. Dzięki takiej przejściówce będziesz mógł podłączyć telefon np. do słuchawek na takie wejście, czy głośnika. 

Jeśli jednak nie chcesz się bawić z kablami, to postaw na słuchawki i głośniki podłączane przez bluetooth. To kolejny dodatkowy must have. Dzięki słuchawkom będziesz mógł puścić swoją ulubionę muzykę, podcast, serial czy film w dowolnym miejscu i czasie.